تبلیغات
*♥ღ یـــــــگانه ღ♥* - جوایز انیمیشن یخ زده

جایزه شورای شهر لس آنجلس برای انیمیشن «یخ زده»
انیمیشن یخ زده طی دو هفته 134 میلیارد فروخته شده!

حالا جوایزی كه گرفته:

شورای شهر لس آنجلس با جایزه افتخاری «تولید هالیوود» (Made in Hollywood) از سه فیلم «به او» ، «یخ زده» و «كرودز» تقدیر می كند.

به گفته «تام بولانگ» و «میچ اُفارل» سه فیلم «به او» ، «یخ زده» و «كرودز» علاوه بر تولید در شهر لس آنجلس، موجب ارتقای فرصتهای شغلی شده و فروش بالایی را در گیشه تجربه كرده اند و به همین منظور با جایزه افتخاری «تولید هالیوود» مورد تقدیر قرار می گیرند.

شورای شهر لس آنجلس از دو سال قبل با ردیابی فیلمهای تولید شده و موفق در این شهر، اقدام به اعطای این جایزه كرده است. پیش از این دو فیلم «آرگو‌» و «هنرمند» این جایزه را دریافت كرده اند.

گفتنی است؛ انیمیشن های «یخ زده» و «كرودز»‌ با بیش از نیم میلیارد فروش در گیشه ، یكی از موفقیتهای استودیوهای لس آنجلسی در ایجاد فرصتهای شغلی محسوب می شوند.


به گزارش سینما خبر، چهل و یکمین دوره از رقابت‌های آنی شب گذشته برگزار شد.

انیمیشن موزیکال «یخ‌زده» محصول کمپانی «والت دیزنی» با کسب 5 جایزه از ده بخشی که نامزد شده بود توانست صدرنشین دیگر برندگان این دوره از رقابت شود.

انیمیشن یخ زده در مراسم گلدن گلاب هم جایزه گرفته است.


انیمیشن «یخ زده» (فروزن Frozen) دیزنی كه در دهمین هفته اكران همچنان جزء پرفروشترینهای گیشه سینماهای جهان بوده ، از مرز 800 میلیون دلار گذشت.

این انیمیشن سه بعدی كه از روز عید شكرگزاری اكران می شود ؛ در هفته گذشته 9 میلیون دلار در سینماهای آمریكای شمالی و 20 میلیون و 200 هزار دلار در سینماهای بین الملل فروش كرد و مجموع فروش خود را به 810 میلیون دلار رساند.

فروش 810 میلیون دلاری «یخ زده» موجب شد ركورد كارتون «شیر شاه» را زده و به عنوان دومین پرفروش غیر ادامه دار دیزنی و هفتمین انیمیشن پرفروش تاریخ دیزنی معرفی شود.

این انیمیشن هنوز در دو كشور چین و ژاپن كه بازار بزرگ فیلمهای هالیوودی هستند ، اكران نشده و قرار است از فوریه و مارس در چین و ژاپن اكران شود.

به نظر می رسد «یخ زده» قابلیت رسیدن به باشگاه میلیاردی ها را داشته باشد.تاریخ : دوشنبه 16 شهریور 1394 | 08:50 ب.ظ | نویسنده : .. .. | نظرات شما

  • paper | فروش لینک | فروش بک لینک